Sandnes:
9 august 2014
AnsiktsmalingKurs 1:
AK1 er Introduksjon til internasjonale ansiktsmalingteknikker og design. Kurset er fra kl. 10:00 – 17:00.
Før lunsj kl 13:
Kurset gir grundig opplæring i forskjellige typer maling og hvordan den skal benyttes, ulike type pensler- som er det viktigste verktøyet for en ansiktsmaler, hms, kundebehandling, internasjonale teknikker som: blending, TTT- strokes og dråper, forskjellige mønstre og ansikter blir demonstrert- slik at du kan begynne å male ansikter som om du har gjort det i årevis. Det å gjøre bedrift utav ansiktsmaling blir også et emne denne dagen.
Etter lunsj arbeider deltakerne med å ansiktsmale på hverandre med individuell undervisning og veiledning for å videreutvikle ferdigheter.
Påmelding snarest.
send mail til: post@ansiktsmaler.no
Kurs i ansiktsmaling Oslo og Sandnes:
Påmelding snarest- senest 2 april.
Dato: Fredag 24 april kl 17-21 i Oslo:
FACE preperation class – for erfarne ansiktsmalere som ønsker å få innblikk i hva som skal til for å bli et FACE medlem. (
Info om FACE: http://www.facepaintingassociation.com/…/why-book-a-profess… )
Juliet Eve fra England driver facadeacademy i England, hun vil gjennomgå alt en trenger å vite om søknadsprosessen, hvilke kriterier og design som må lages samt at dere skal øve på 3 design og få feedback.
kr 2100,-
Dato: Lørdag 25 april kl 10-17 i Oslo
Ansiktsmalingskurs alle nivåer.
kr 1490,- – ta med lunsj/matpakke
Dato: Søndag 26 april kl 10-15 i Sandnes. OBS: få plasser igjen!!
kr 1190,- – ta med lunsj/matpakke
Også mulighet for FACE Kurs
Juliet Eve og Laila B. Byberg er instruktører på alle kurs.